top of page

Acerca de

Podświetlane abstrakcyjne kształty

Projektowanie modeli 3D

Zanim przejdziemy do wydrukowania trójwymiarowego obiektu, konieczne jest przygotowanie cyfrowego modelu, który będzie stanowił dla nas punkt odniesienia. Istnieje wiele programów, które pozwalają stworzyć projekty do drukarki 3D, należą do nich np. Solidworks lub FreeCAD.

Niektórzy klienci zwracają się do nas już po etapie modelowania, a wtedy wystarczy stworzyć wydruki 3D, tak jak pokazują otrzymane projekty. Jeśli jednak zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu, a nie posiadasz kompetencji z zakresu projektowania trójwymiarowego, zgłoś się z tym do nas online lub telefonicznie.

Zaprojektujemy modele oraz zrealizujemy wydruki, bazując na rysunkach technicznych dostarczonych przez naszych klientów. Oferujemy również modelowanie 3D dla firm, a także odwzorowanie wymiarów właściwych dla rzeczywistego obiektu. W programach, które umożliwiają stworzenie modelu do drukarki, zarówno części naszego projektu, jak i cały obiekt, widziane są jako układ punktów ułożonych na płaszczyźnie XYZ. Odpowiadają one trzem wymiarom: długości, szerokości oraz wysokości.

Na co możesz liczyć, wybierając Strefę Druku 3D?

Wykonamy modelowanie do drukarki dla firmy lub klientów indywidualnych. Jeżeli więc chcesz nadać rysunkom nowy wymiar lub podarować dziecku wyjątkową zabawkę, możemy Ci pomóc. Długo ustalamy szczegóły realizacji, aby projektowanie 3D, mimo kontaktu online, przyniosło oczekiwany efekt. Jeśli chcesz zobaczyć nasze przykładowe wydruki, możesz zapoznać się z nimi na stronie internetowej lub na Facebooku czy Instagramie. Zapraszamy do kontaktu online lub telefonicznie, w sprawie oferty projektowania dla firm i klientów indywidualnych.

Zaawansowana technologia i wykwalifikowany zespół

Celem naszej działalności jest realizowanie nawet najbardziej nietypowych pomysłów naszych Klientów. Dzięki najnowszej technologii, wysokiej jakości materiałom i zaangażowaniu jesteśmy w stanie zapewnić projektowanie oraz modelowanie 3D, o jakim marzysz. Wykorzystaj zalety nie tylko naszych narzędzi, ale i całego naszego zespołu i stwórz razem z nami idealnie odwzorowane modele. Projektowanie 3D jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Wyróżnij się spośród konkurencji

Korzystając z naszych usług, otwierasz sobie drzwi do nieograniczonej kreatywności i nieskończonych możliwości. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym narzędziom pomożemy Ci stworzyć unikalne modele, które wyróżnią się na rynku. Niezależnie od branży, w której działasz, modelowanie trójwymiarowe pozwoli na wdrożenie Twoich pomysłów w rzeczywistość.

Dla nas nie ma ograniczeń

Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu oraz nieustannemu rozwojowi możemy zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów, którzy są gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom.


Skorzystaj z naszych usług i doświadcz korzyści, jakie niesie ze sobą ta zaawansowana technologia. Zobacz, jak Twoje wizje przenoszą się do rzeczywistości i wpływają na rozwój Twojego biznesu. Rozpocznijmy współpracę i stwórzmy modele, które spełnią Twoje największe oczekiwania!

bottom of page