top of page
drukarka 3d

Usługi druku 3D na zamówienie - Wrocław

Wytwarzanie przestrzennych obiektów przy pomocy drukarki rozpoczęło się już w XX wieku. W 2006 roku, powstał natomiast prototyp testowany przez użytkowników w domu. Drukowanie 3D umożliwia nie tylko otrzymywanie na zamówienie gotowych obiektów użytku codziennego, takich jak np. zabawki lub buty. Coraz częściej usługi drukowania wykorzystywane są również w celu tworzenia protez wspomagających osoby niepełnosprawne lub nawet wytwarzania tkanek organizmów.

Istnieje wiele technologii, za pomocą których wykonywany jest wydruk 3D, a ich wybór zależy od potrzeb tworzonego projektu. Często wykorzystywane w usługach drukowania na zamówienie, są m.in.:

 

  • FFM/FDM, gdzie do druku używa się tworzyw z plastiku,

  • SLS, gdzie wykorzystywane są materiały w formie proszku,

  • DMLS, który jest możliwy dzięki proszkowi metalicznemu,

  • SLA, w którym do druku używana jest płynna żywica.

Co możemy Ci zaoferować?

Usługi drukowania 3D świadczone na zamówienie w naszej firmie, opierają się na zastosowaniu technologii FDM. Polega ona na wytłaczaniu warstw materiału przy pomocy rozgrzanej dyszy. Wykorzystanie tej metody oferuje wiele korzyści, takich jak otrzymywanie kolorowych druków, przystępna cena oraz duża wytrzymałość. Stosowane w przypadku tego wydruku tworzywa to termoplasty, a obecnie używamy takich materiałów jak:

  • PLA, który charakteryzuje się niską ceną i doskonale sprawdza się w skomplikowanych wydrukach,

  • PETG, który posiada dużą wytrzymałość,

  • ABS, czyli tworzywo charakteryzujące się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych np. tłuszczu,

  • ASA, który jest wytrzymały na odkształcenia pod wpływem wysokiej temperatury,

  • TPU, czyli surowiec posiadający dużą sprężystość.

Strefa druku 3D zrealizuje Twoją wizję

Zachowujemy najwyższą precyzję zarówno w przypadku prostych, jak i złożonych projektów, w których konieczny jest wydruk wielu elementów. Stosowana przez nas metoda pozwoli Ci ocenić działanie prototypu zaprojektowanego produktu lub stworzyć niepowtarzalną dekorację do wybranej przestrzeni. Jeżeli interesuje Cię druk 3D na zamówienie i chcesz poznać szczegóły wykonywanej przez nas usługi, zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalizm i wysoka jakość usług

Jesteśmy profesjonalną i zaufaną firmą, która ma na swoim koncie wielu zadowolonych Klientów. Naszą misją jest przekształcanie Twoich pomysłów w rzeczywistość dzięki wydrukowi. Korzystanie z zaawansowanej i precyzyjnej technologii, udostępnianie szerokiego wyboru materiałów i profesjonalne podejście sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować Twoje najbardziej wymagające projekty. Nasz wydruk 3D to wygoda, jakość i kreatywność.

Realizuj swoje projekty bez ograniczenia

Zdecyduj się na drukowanie 3D i już dziś doświadcz nieograniczonego potencjału twórczego najnowszych technologii. Skontaktuj się z naszym zespołem, przedstaw swoje pomysły i obserwuj, jak projekt staje się rzeczywistością. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prototypu, spersonalizowanego przedmiotu czy skomplikowanej struktury, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom.


Zapewnimy Ci szybkość realizacji, profesjonalizm i satysfakcję z końcowych rezultatów. Nasza firma to grupa doświadczonych i zaangażowanych ekspertów. Nie czekaj dłużej, otwórz drzwi do nieograniczonej kreatywności i skorzystaj z drukowania trójwymiarowego!

 

bottom of page